Nasze usługi

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie procedur celnych, specjalizując się w eksporcie, imporcie oraz tranzytach. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapie realizacji procesów celnoprzepustowych.

Dążymy do zapewnienia naszym klientom maksymalnej wygody i oszczędności poprzez oferowanie usług na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Zapewniamy także indywidualne podejście do każdego klienta oraz konkurencyjne ceny.

Eksport

Zyskuj nowe rynki


Wspieramy Państwa w procesie wywozu towarów poza granice kraju oraz Unii Europejskiej. Zapewniamy kompleksową obsługę od zgłoszenia celnego do wystawienia dokumentów eksportowych.

Tranzyt T2

Transport lądowy poza UESzybko i bezproblemowo realizujemy usługi procedur tranzytowych w przypadku przewozu towarów wspólnotowych przez kraje spoza UE.

CMR

Podstawowy dokument przewozowy


Oferujemy usługi wypełniania i drukowania międzynarodowego listu przewozowego CMR, stanowiącego potwierdzenie zawarcia umowy przewozu, zgodnie ze wskazówkami Klienta.

Profesjonalne odprawy celne

Jeśli prowadzą Państwo importowo-eksportową i szukają firmy, która kompleksowo zajmie się wszystkimi procedurami, takimi jak odprawy celne, nie macie pewności, w jaki sposób przygotować się do transportu przez granice roślin lub zwierząt albo macie kłopot ze zdobyciem wszystkich dokumentów, postawcie na współpracę z agencją celną, która jest jedną z najbardziej doświadczonych na rynku. Dzięki korzystaniu z nowoczesnych technologii oraz rozwiązań jesteśmy w stanie zaproponować Klientom najlepsze rozwiązania pozwalające na zmniejszenie kosztów i skrócenie czasu odpraw celnych.

Skomplikowane procedury celne mogą stać się o wiele prostsze

Z naszą pomocą wszystkie procedury celne – nawet te najbardziej skomplikowane staną się zwykłą formalnością. Pomożemy w imporcie, eksporcie, szybkim tranzycieT1 i T2, a ponadto zadbamy o niezbędne dokumenty takie jak karnet TIR. Naszym doświadczeniem wspieramy także przedsiębiorców zobowiązanych do granicznych kontroli weterynaryjnych (CHED). Ponadto służymy pomocą w procedurach niestandardowych dzięki zindywidualizowanemu podejściu do każdego zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z usług związanych z odprawami celnymi na najwyższym poziomie

W Border Service dążymy do tego, aby każdy Klient czuł się ważny i został prawidłowo obsłużony. Tym, co nas wyróżnia na rynku, jest:

  • indywidualne podejście do każdego zlecenia,
  • szeroki zakres usług – także niestandardowych,
  • korzystanie z nowoczesnych rozwiązań i technologii,
  • konkurencyjne ceny.

Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Scroll to Top